Şu An Aktif 11 İdefix Kampanyası

Şu An Aktif 11 İdefix Kampanyası cümlesi çok şey anlatıyor. Ancak Türkiye ‘de online kitabevi denildiği zaman ilk akla gelen markanın İdefix olduğunu zaten biliyorsunuz. Zira İdefix ülkemizin en eski online kitabevi olarak uzun bir süredir hizmetlerini yoğun olarak devam ettiriyor.  İdefix online alışveriş sitesi üzerinden güvenli bir şekilde  ürün satın almak çok kolay.

Dahası sadece kitap kategorisinde değil aynı zamanda okul ihtiyaçları içinde tercih edebilirsiniz İdefix ‘i. Kırtasiye ürünlerinden oyuncaklara, hobi ürünlerinden elektronik eşyalara kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip bir marka İdefix. Kampanyaların devam ettiği İdefix ‘te alışveriş yapmanın tam zamanı.   

İdefix İçin Ekstra İndirim İmkânınızda Var

Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutan İdefix, yılın belli dönemlerinde müşterilerini mutlu etmek ve bütçelerine mümkün olduğu kadar destek olabilmek için birbirinden avantajlı kampanyalar düzenliyor. Özellikle son dönemlerde İdefix İndirim Kodu gibi ekstra indirim imkânlarınıda da sık sık müşterileri ile buluşturmaktadır. Şu An Aktif 11 İdefix Kampanyası etkinliklerini değerlendirirken indirim kodunuzuda birlikte kullanabilirsiniz.

Şimdi sizlere şu an İdefix online web sitesinde aktif olarak kullanıcılara sunulan 11 dev kampanyadan bahsetmek istiyoruz. Birlikte inceleleyelim;

Şu An Aktif 11 İdefix Kampanyası

1 – Destek Yayınları Kampanyası

İdefix’te şu an Destek Yayınları kitapları sepette %40’ varan indirimlerle sizleri bekliyor. Edebiyat, eğitimbaşvuru, araştırmave tarih, din ve tasavvuf, felsefe, hobi, bilim, yabancı dil, tasarım ve sanat, efsane ve mitoloji, mizah, gençlik ve çocuk kitapları kategorilerinde birbirinden ünlü ve sevilen kitaplar %40’a varan dev indirim kampanyası ile İdefix’te.

2 – 18. Sanal Kitap Fuarı

İdefix 18. Sanal Kitap Fuarı %50’ye varan dev indirimler ile müşterilerini bekliyor. Fuara özel olarak sunulan; yeni çıkan kitaplar, çok satan kitaplar, ödüllü kitaplar, kitap setleri, 1001 kitap gibi kategorilerde ve pek çok yayınevinde %30, %35, %45 ve %50 indirimler ile sizleri bekliyor.

3 – Yapı Kredi Kampanyası

6 Ekim ve 15 Aralık 2020 tarihleri arasında geçerli olacak olan kampanyadan yararlanabilmek için; Yapı Kredi Mobil’e T.C. kimlik numaranızya dakullanıcı koşunuz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Kampanyaya dahil olan tüm müşteriler idefix alışveriş sitesi üzerindengerçekleştirecekleri 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 30 TL indirim kazanma şansını yakalayacaklar. Kampanya yalnızca 5000 müşteri ile sınırlandırılmıştır.

4 – Elektronik Ürünlerde Kampanya

Şu An Aktif 11 İdefix Kampanyası etkinliklerine dahil olan elektronik eşya ihtiyaçlarınızı karşılamak içinde İdefix ‘ten faydalanabilirsiniz. Pikap ve plaklar, Fotoğraf makineleri, kulaklık ve hoparlör, cep telefonu ve aksesuarları ve giyilebilir teknoloji kategorisinde yer alan ürünler için geçerli indirim kuponları; 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim, 300 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim, 400 TL ve üzeri alışverişlerde 40 TL indirim ve 550 TL ve üzeri alışverişlerde ise 60 TL indirim avantajını müşteriler ile buluşturuyor.

5 – İdefix Oyuncak Kampanyaları

Şu An Aktif 11 İdefix Kampanyası kapsamında oyuncaklarda ‘da indirim var. İdefix’te bütün oyun ve oyuncak ürünlerinde büyük imkânlar  sizleri bekliyor. Hobi ve oyuncak kategorisi için geçerli olan anında indirim kuponu avantajından yararlanın; 125 TL ve üzerinde alışverişler için 15 TL indirim, 175 TL ve üzeri alışverişler için 20 TL indirim, 300 TL ve üzeri alışverişlerde 35 TL indirim ve 400 TL ve üzeri alışverişlerde ise 50 TL indirim kuponu İdefix’te.

6 – Lego Friends Kampanyaları

Lego Friends ürünlerinde geçerli %33 indirim fırsatı İdefix’te müşterilerini bekliyor.

7 – LOL Ürünlerinde İndirim

Biliyorsunuz LOL bebek ürünleri çocuklar tarafından çok tercih ediliyor. Şu An Aktif 11 İdefix Kampanyası kapsamında kız çocuklarının adeta vazgeçilmez oyuncağı haline gelmiş olan LOL ürünlerinde sepette %50’ye varan indirim ve kargo bedava fırsatları İdefix’te.

8 – Okula Dönüş Kampanyası

İhtiyaç duyduğunuz bütün okul eşyaları ve okul malzemeleri idefix online alışveriş sitesinde sizi bekliyor. Anaokulundan 8. Sınıf okul alışverişine kadar bütün okul ihtiyaçlarınızı İdefix’ten indirimli fiyatlarla karşılayabilirsiniz; Lisanslı okul çantaları, beslenme çantaları, kalem kutuları, termos ve mataralar, eğitici deney setleri ve sanat becerisi setleri, kalem ve defterler, boyalar ve daha binlerce üründe %40’a varan indirimler İdefix’te.

9 – Teslimat Yöntemini Seç İdefix Fırsatları Kargonla Beraber Gelsin

İdefix’te hangi kargo yöntemini seçmek istiyorsanız fırsatlar da o sürede ayağınıza geliyor; aynı gün teslimat, hızlı teslimat ve standart teslimat seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Standart teslimatta 100 TL üzeri alışverişlerde kargo bedava.

10 – İdefix Hediye Kart Kampanyası

Sevdiğiniz insanlara idefix Hediye Kartını armağan edin ve onlara İdefix’in geniş ürün yelpazesinden; kitap, müzik ya da film ürünleri içerisinden beğendiklerini kendileri seçmeleri için fırsat tanıyın.

11 – Albümlerde Birbirinden Özel Fiyatlar

İdefix Yerli Albümler kategorisinde %55’e varan indirim fırsatları sizleri bekliyor. Kampanya sona ermeden yararlanmak için İdefix web sitesini mutlaka ziyaret edin.

Ekstra İndirimler İçin İdefix İndirim Kodu Kullanımı

Şu An Aktif 11 İdefix Kampanyası çerçevesinde yukarıda maddeler halinde sıraladığımız kampanyalar haricinde İdefix alışverişleriniz için kullanabileceğiniz ekstra indirimde kazanabilirsiniz. Bunu nasıl yapacaksınız. Çok basit. Belki İdefix müdavimleri biliyor ancak bilmeyen arkadaşlarımız için hatırlatalım.

İdefix ‘ten ekstra indirim elde etmek için kuponburada.com web sitemizden İdefix mağaza sayfasına girip Güncel İdefix İndirim Kodları arasından istediğinizi alarak beğendiğiniz ürünleri daha düşük fiyatla satın alabilirsiniz.

Özellikle Şu An Aktif 11 İdefix Kampanyası gibi çok güzel bir etkinliğin devam ettiği şu sıralarda alacağınız ekstra indirim kodları ile satın alımlarınız bol indirimli ve çok keyifli bir hale gelecektir. Ayrıca şunu belirtelim sonraki yeni kampanya ve etkinliklerden anında haberdar olmak için bizi takipte kalmanızda büyük fayda var.

Keyifli alışverişler diliyoruz.

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*