Superstep’e Özel Winterfest %50 İndirim Zamanı

Superstep’e Özel Winterfest %50 İndirim Zamanı   oldukça coşkulu geçecek gibi görünüyor. Zira birbirinden güzel ve ilgi çekici ürünlerde %50 indirim var. Dünyaca ünlü markaları tek bir çatı altında toplayarak tüketicilere sunmakta olan Superstep, ülkemizin en çok tercih edilen mağazalarından bir tanesidir. Uzun yıllardır spor ayakkabı, spor giyim ve aksesuar kategorilerinde binlerce ürün satışa sunan Superstep, büyük kampanya ve indirimleriyle de müşterilerini memnun ediyor.

Superstep İndirim Kodu Almayı Unutmayın

Yüzlerce markanın yeni sezon ürünlerinde kampanyalar ve Black Friday indirimleri gibi kampanya günleri düzenlemekte olan Superstep mağazası aynı zamanda Superstep indirim kodu fırsatlarıyla da adından sıklıkla söz ettiriyor. Superstep indirim kodu kullanarak ödeme aşamasında ekstra indirimler kazanıp alışverişlerinizi daha ucuza getirebileceğiniz gibi birbirinden avantajlı kampanyalardan da yararlanabilirsiniz. İndirim kodlarından yararlanmak için kuponburada.com web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

Winterfest %50 İndirim ve Seçili Ürünlere Ek %10 İndirim Fırsatı

Superstep muhteşem bir kampanyaya daha imza atıyor. Superstep online alışveriş sitesinde Winterfest kampanyası dahilinde %50 indirim avantajı 20 Aralık tarihine kadar müşterilere sunuluyor. Adidas, Nike, TommyHilfiger, Columbia, Timberland, Vans, Converse, New Era, Skechers ve Camper gibi dünyanın en iyi spor markalarının spor giyim, spor ayakkabı ve aksesuar modellerinde %50 indirimin yanında seçili ürünlerde ödeme aşamasında artı %10 indirim daha sizleri bekliyor;

  • Kampanya dahilinde, Superstep online alışveriş sitesinde yer almakta olan bütün seçili ürünlerde, sepete eklendikleri zaman ekstra %10 indirim uygulanacaktır.
  • SuperstepWinterfest kampanyası 4 Aralık tarihinde başlamış olup, 20 Aralık tarihinde son bulacaktır. Kampanya yalnızca Superstep online alışveriş sitesinde ve Superstep mobil uygulamasında geçerli olacaktır.
  • Sepette geçerli olacak olan ekstra %10 indirim, otomatik bir şekilde uygulanacaktır. Bunun için fazladan bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
  • Kampanya kapsamında sunulmakta olan bütün ürünler stoklar ile sınırlı olduğundan acele etmenizi ve bu büyük kampanyadan yararlanmanızı tavsiye ederiz.
  • Kampanya sadece yeni oluşturulmuş olan siparişleri kapsamaktadır. Bu kampanyayı geçmiş siparişlerde kullanamazsınız.
  • Bu kampanyayı başka herhangi bir kampanya ile birleştirmeniz mümkün değildir.

Acele edin ve Superstep ’in müşteriler ile buluşturmuş olduğu bu büyük indirimlerden sona ermeden faydalanın.

 

 

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*