Trendyol Cüzdanım Nedir?

Trendyol Cüzdanım Nedir?  konusu şu sıralar çok fazla merak ediliyor. Özellikle medyada, televizyon reklamlarında da sık  gösterime girmesi sebebiyle bu merak adeta zirve yaptı. Sizleri bilgilendirmek adına Trendyol Cüzdanım konusuna açıklık getirmeyi amaçlıyoruz. Böylece merakınız yerini öğrenilmiş bir bilgiye bırakıyor olacak.

Trendyol Cüzdanım, gerçekleştirdiğiniz online alışverişlerinizde ödemelerinizi hem daha hızlı hem de daha güvenli bir şekilde yapmanızı sağlayan bir çeşit ödeme yöntemi olarak hazırlanıp sunulmuştur. Bir nevi ön ödemeli kart tarzında çalışmakta olan Trendyol Cüzdan Uygulaması, kredi kartı ya da banka kartınızdan yapmakta olduğunuz belli bir tutarda para yükleme işlemleri ile oldukça kolay bir şekilde alışverişlerinizi tamamlamanıza yardımcı olmaktadır.

Trendyol Cüzdanım Nedir?  sorusuna açıklı getirirken aynı zamanda Trendyol online alışveriş sitesinden yaptığınız alışverişlerinizde sürekli kredi kartı ya da banka kartı bilgileri girme sıkıntısından müşteriyi kurtarmış olan bu sistemin, bir diğer taraftan da bonus para kazanma sistemi olarak çalışmakta olduğunu belirtelim. Kazandığınız bonus paralarınızı Trendyol Cüzdanım hesabınız aktif etmenizin  ardından alışverişlerinizde keyifle kullanabilme imkanına kavuşursunuz.

Trendyol Cüzdanım Nasıl Kullanılır?

Trendyol Cüzdanım Nedir?  konusunu netleştirdikten sonra nasıl kullanıldığını öğrenmek gerekiyor. Trendyol müşterilerinin alışverişlerini tamamladıktan sonra ödemelerini çok daha pratik ve kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlayan Trendyol Cüzdanım hesabınıza 750 TL’ye kadar para yüklemesi yapabilmektesiniz. Yaptığınız yükleme ile alışverişlerinizi çok daha keyifli bir hale getirme imkânı yakalayabilirsiniz. Trendyol Cüzdanım uygulamasını kullanmak için basit birkaç  işlem uygulamanız gerekmektedir:

  • Trendyol online alışveriş sitesine ya da Trendyol Mobil uygulamasına giriş yapın,
  • Ardından gereken hesap bilgilerinizi doldurun ve Trendyol üyelik hesabınızı açın,
  • Hesabım” sekmesine tıklayın ve karşınıza çıkacak olan sayfa üzerinden “Trendyol Cüzdanım” bağlantısına tıklayın,
  • Sizden talep edilen bütün kart bilgilerinizi ve cüzdanınıza ne kadar TL yüklemek istediğinizi seçerek işleminizi onaylayın,
  • İşlemleri tamamladıktan sonra sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza gönderilecek olan SMS onay kodunu ilgili alana girin ve hesabınızı aktifleştirin.

Trendyol Cüzdanım Bakiyesini Kredi Kartına Aktarabilir miyim?

Evet aktarabilirsiniz. Zira Trendyol Cüzdanım uygulamasının müşterilerine sunmakta olduğu en büyük fırsatlardan bir tanesi ise cüzdan hesabınıza aktarmış olduğunuz parayı kullanmak istemediğiniz takdirde yeniden kredi kartına oldukça kolay bir şekilde çekebiliyor olmanız.

Bu nedenle de Trendyol Cüzdan hesabınıza 750 TL’ye kadar istediğiniz tutarda para yüklemesi yapabilir; yüklemiş olduğunuz paranızı yeniden banka hesabınıza aktarmak istediğiniz zaman dakolay bir işlem ile geri çekebilirsiniz.

Trendyol Cüzdanım hesabınızdaki tutarı kredi kartınıza aktarmak için ne yapmalısınız?

Trendyol Cüzdanım bakiyenizi kredi kartınıza aktarmak için şunları yapmalısınız

1 –Hesabım” sekmesinden “Trendyol Cüzdanım” bağlantısına tıklayın,

2 –  Ardından  “Hesap Özeti” bağlantısına ve  sayfanın altında yer almakta olan “Kartıma geri yükle” seçeneğine tıklayın.

Yukarda anlattığımız şekilde Trendyol Cüzdanım uygulamasındaki bakiyenizi kredi kartına yükleme işleminiz, işlem yaptığınız bankaya göre 2-10 iş günü içinde hesabınıza aktarılır.

Trendyol Cüzdanım Hesabı Oluşturmanın 7 Faydası

Trendyol Cüzdanım Nedir?  artık biliyoruz. Şimdi faydalarına bakalım. Trendyol Cüzdanım hesabı oluşturarak şu 7 faydayı elde edersiniz;

1 – Trendyol’un kampanyalı ürünlerinden yararlanmak isteyenler için tek bir tıkla sipariş imkânı sunmaktadır.

2 – Alışverişte harcayacağınız bütçeyi hesabınızaaktarmanızı sağlayarak daha tasarruflu ve daha kontrollü bir para harcama yöntemini sizlere sunmaktadır.

3 – Cüzdan hesabınızagerçekleştireceğiniz her para yükleme işleminde sizlerden 3D Secure ile onay istenmektedir. Bu nedenle işlem oldukça güvenilirdir.

4 – Kredi kartı ya da banka kartınız ile ilgili bilgileri tek tek girmeniz gerek kalmadan kolay bir şekilde alışverişinizi yapma şansını sunar.

5 – 750 TL’ye kadar verilen bütün siparişlerinizi hızlı bir şekilde satın almanıza yardımcı olur.

6 – Cüzdan ile vereceğiniz bütün siparişlerin iadeleri en fazla 10 dakika içinde hesabınıza yapılmaktadır.

7 – Ekstra bonus para kazanmanız için ve gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizi çok daha hesaplı bir şekilde tamamlamanız için yardımcı olmaktadır.

Trendyol Cüzdanım Kampanyaları ve İndirimleri

  • Trendyol Cüzdan hesabı oluşturmanız ile birlikte 10 TL anında hesabınıza yükleniyor; Vakit kaybetmeden bir Trendyol Cüzdan hesabı oluşturun ve hemen 10 TL’lik bakiyeniz hesabınıza aktarılsın.
  • Trendyol Cüzdan hesabınız ile yapacağınız her harcamada %2 Trendyol Para kazanma fırsatı sizleri bekliyor olacak; Cüzdan ile gerçekleştirmiş olduğunuz bütün alışverişlerinizde Trendyol Para kazanır ve bir sonraki alışverişlerinizde bu paraları otomatik bir şekilde harcarsınız.
  • 9-30 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirdiğiniz Trendyol Cüzdan alışverişlerinde 100 TL ve üzeri harcama yapın ve çekilişe katılma şansını yakalayın; Trendyol cüzdan ile 100 TL ve üzeri harcamalarınızda son model 1 Mercedes-Benz C200 ya da birbirinden harika hediyelerden bir tanesin esahip olma imkânını yakalayın.

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*