Trendyol Cüzdanım Nedir Nasıl Kullanılır

Trendyol Cüzdanım Nedir Nasıl Kullanılır  konusunda yapılan çok sayıda arama üzerine bizlerde bu yönde destek amaçlı bir makale oluşturmayı uygun bulduk. Trendyol Cüzdan, Kredi kartı ya da banka kartından belli bir miktarda para yüklemesi yaparak alışverişlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olanyepyeni bir ödeme aracı olarak müşterilere sunulmuştur. Ancak belirtmek gerekir ki; kartınızı eğer kaydetmezseniz Trendyol Cüzdanım hesabına ancak 750 TL’ ye kadar yükleme yapabilme imkânınız bulunmaktadır.

İlk olarak Trendyol uygulamasına giriş yaptıktan sonra Hesabım sekmesine tıklamanız ve oradan da Trendyol Cüzdanım butonunu seçerek giriş yapmanız gerekmektedir. Ardından sizden talep edilen Kart bilgilerinizi ve ne kadar tutarda TL yüklemek istediğinizi seçip, ilgili alana cep telefonunuza sistem tarafından gönderilen onay mesajındaki kodu yazarak Cüzdanım hesabınızı aktif hale getirebilir ve kullanımına başlayabilirsiniz. Bununla birlikte; Trendyol Cüzdana para aktarımı gerçekleştirdiğiniz her zaman 3D Secure ile ödeme aşamasında sizden onay talep edilmektedir.Bu açıdan da sistemin fazlasıyla güvenilir olduğuna emin olabilirsiniz.

Trendyol Cüzdan İle Nasıl Sipariş Oluşturulur?

Trendyol Cüzdan ile sipariş oluşturmak için en az sepetinizdeki tutar kadar Trendyol Cüzdanım bakiyesine de sahip olmanız beklenmektedir. Aksi takdirde Cüzdan fırsatından yararlanmazsınız. Ayrıca Trendyol Cüzdan ile oluşturulmuş olan bütün siparişlerin geri ödemeleri en geç 10 dakika içinde Trendyol Cüzdan hesabınıza aktarılmaktadır.

Trendyol Cüzdan Kampanyaları ve Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Trendyol Cüzdan, müşterilerine çeşitli imkanlar, kolaylıklar ve kampanyalar sunmaktadır. İşte bu avantajlardan bazıları aşağıda yer aldığı gibidir;

 • Trendyol Cüzdan kullanarakgerçekleştireceğiniz alışverişlerinizden %2 bonus para kazanma şansına sahip olursunuz. Paranız sisteme anında yüklenmektedir.
 • Trendyol, “Trendyol Cüzdan” kullanan müşterilerine özel olarak sürpriz bakiyeler aktarmaktadır.
 • Kampanyada olan ürünleri kaçırmamak isteyenalışveriş severler için tek bir tıkla sipariş imkânısunmakta olan bir sistemdir.
 • Alışverişiniz için ayırmış olduğunuz bütçeyi hesabınıza yükleyebilir ve bu sayede de çok daha tasarruflu, çok daha kontrollü bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kredi kartı ya da banka kartınızı numarası, bilgileri girme zahmetinden kurtulabilir ve çok daha kolaybir şekilde alışveriş yapma şansıkazanabilirsiniz.
 • 750 TL’ye kadar olan bütün siparişlerinizi hızlı bir şekilde satın alma imkânı yakalayabilirsiniz.
 • Trendyol Cüzdan hesabınız ile oluşturacağınız bütün siparişlerin iadeleri en geç 10 dakika içinde Cüzdan hesabınıza tekrar aktarılmaktadır.
 • Ekstra olarak bonus para kazanabilir ve alışverişlerinizi çok daha hesaplı hale getirebilirsiniz.

Bütün bu avantajlardan yararlanabilmek için vakit kaybetmeden sizler de Trendyol Cüzdan hesabı sahibi olun.

Yükle ve Kazan

Trendyol’un, Trendyol Cüzdan hesabına sahip olan müşterileri için zaman zaman düzenlediği bir başka kampanya ise Yükle – Kazan kampanyasıdır. Bu kampanya ile Cüzdanınıza ne kadar para yüklerseniz o kadar kazanırsınız;

 • 300 TL yüklemeniz halinde 30 TL değerinde kupon,
 • 500 TL yüklemeniz halinde 50 TL değerinde kupon,
 • 1000 TL yüklemeniz halinde ise 100 TL kupon kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Makalemizi sonlandırırken tüm alışverişlerinizden önce sitemizden Trendyol İndirim Kodu almayı asla unutmayın. Keyifli alışverişler diliyoruz.

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*