trendyol elite nedir

Gerek internet gerekse sosyal hayat içinde sürekli duyulan bir kavramdan Tredyol Elite ‘den bahsediyor olacağız. Peki birçok kişinin sık olarak kullandığı bu terim neyi ifade ediyor. Trendyol Elite yada geniş ifadeyle Trendyol Elite Hesabı Nedir  Şu şekilde tanımlayalım; Trendyol Elite, ülkemizin en büyük alışveriş sitesi olmaya aday Trendyol markasının alışveriş için sürekli kendisini tercih eden müşterilerine sunduğu bir çeşit ayrıcalık programı.

Yani alışverişlerinizde sürekli olarak Trendyol online alışveriş sitesini tercih ediyorsanız, bunun için sizi ödüllendirmek ve Trendyol’da alışverişi sizin için daha keyifli hale getirmek için planlanan bir uygulama. Dolayısı ile sizde Trendyol Elite olabilirsiniz.  

Ekstra İndirimler İçin Trendyol İndirim Kodu

Trendyol Elite Hesabı Nedir cevabını belirtip konunun detaylarına geçmeden önce İndirim Kodu konusuna tekrar vurgu yapmakta fayda var. Trendyol, ülkemiz için internetten alışverişi adeta zirve yaptıran online satış mağazası. Son dönemlerde oldukça sık bir şekilde yaptığı kampanyalar ile adından fazlasıyla söz ettirmeyi başarıyor. Kuponburada.com web sitemiz üzerinden sunduğumuz Trendyol İndirim Kodu ve Trendyol İndirim Kuponları ile bu fırsatlara ek olarak sepetinizi daha uygun hale getirecek indirimler ile sizleri buluşturuyoruz.

Trendyol Aktif İndirim Kodu gibi fırsatların yanı sıra; uzun bir süredir, Trendyol’un sadık müşterilerine özel olarak sunduğu programın adını sık sık duyuyoruz. Kişiye özel olarak ücretsiz kargo, birbirinden çeşitli fırsatlar, Trendyol Man ve TrendyolMilla gibi giyim markalarında indirimler ve müşteri hizmetlerinde en ön sırada yer almak. İşte bütün bu avantajlardan Trendyol Elite üyeleri yararlanabiliyor.

Trendyol Elite Üye Nasıl Olunur?

nasıl elite olabilirim

• Son 3 ay içerisinde onaylanmış olan (15 günün ardından iade süresi dolmuş olan) siparişlerin toplam ürün sayısının 30 adet ve üzerinde olması; bununla birlikte bu ürünlerin toplam tutarının da 3,000 TL ve üzerinde olması halinde, her müşteri Trendyol Elite üyesi olabilmektedir. Bu şartlar sağlandığı takdirde Elite ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilmektesiniz.

• Yukarıda belirtilen koşulları sağlamakta olan her üyeye e-posta aracılığı ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Trendyol Elite Olanlar

Trendyol Elite Hesabı Nedir konusunun odak noktası işte burası. Trendyol Elite olan her müşteri, Trendyol’un yalnızca indirimlerinden değil, çeşitli fırsatlarından ve müşteri hizmetlerinden daha önce yararlanmak gibi avantajlarından faydalanabilmektedirler.

Trendyolelite’in Ayrıcalıkları & Kampanyaları

Trendyol Elite Programı, içerisindeçeşitli kampanyaları barındıran bir programdır. İşte bu birbirinden özelfırsatların listesi;

  • 30 TL ve üstünde sepet tutarına ulaşmış olan bütünsiparişlerdekargo ücretsizdir.
  • Trendyol Man ve TrendyolMilla başta olmak üzere daha pek çok butik ve markada TrendyolElte müşterilerine özel olarak sunulan indirimler.
  • Trendyol Elite üyeleri için özel bir müşteri hizmetleri mevcut hale getirilmiştir.Bu müşteri hizmetleri, üyelerin sorun ve şikayetlerinde anında geri dönüş sağlamaktadır.

Trendyol Elite Müşteri Hizmetleri

Trendyol Elite üyeleri; 0 212 331 0 200 numaralı çağrı merkezinden hafta içi ve hafta sonu 08:30-24:00 saatleri arasında ve Trendyol canlı destek hattından öncelikli olarak faydalanabilmektedirler. Bu öncelik, Trendyol’un “Elite” müşterilerine sunmakta olduğu avantajlardan bir tanesidir.

Trendyol Elite Olmama Ne Kadar Kaldı?

Trendyol Elite Hesabı Nedir sorumuzun cevabını netleştirdikten sonra bu süreci hangi aşamada kazanacağımıza bakalım. Eğer son 3 ay içerisinde onaylanmış olan siparişlerinizde toplam 30 adet ya da üzeri ürün sayısına sizde ulaştıysanız ve bu ürünlerin toplam tutarı da 3.000 TL ya da üzerindeyse, Trendyol Elite üyesi olmaya hak kazandınız demektir. Bu koşullar sağlandığı takdirde bütün Elite avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Son 3 ay içinde onaylanmış olan bütün siparişlerinizi ise Trendyol Elite Sayfası üzerinden takip edebilmektesiniz.

Trendyol Elite ücretlimi?

Hayır, Trendyol Elite için herhangi bir ücret ödemeniz beklenmemektedir. Yalnızca son 3 ay içerisinde onaylanan siparişlerinizin toplamı 3000 TL’ye ulaştıysa ve 30 adet ürün satın aldıysanız Elite olabilirsiniz.

Trendyol Elite Ne İşe Yarar?

Trendyol Elite, müşterilerine özel fırsatlar, öncelikler ve indirimler sunan; alışveriş deneyimini daha ayrıcalıklı bir hale getiren,Trendyol’un özel bir programıdır.

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*