trendyol paylaş kazan

Ülkemizin en popüler mağazalarından Trendyol, özellikle son yıllarda büyük bir rekabet içerisine giren e-ticaret sitelerinin arasından sıyrılarak bu rekabette adını üst sıralara yazdırmayı başaran başarılı bir online alışveriş sitesi. Uzun bir süredir alışveriş severlere yoğun hizmetlerini sürdüren Trendyol, imza attığı kampanyalar, indirimler ve çeşitli promosyonlar vasıtasıylada müşterilerinin ilgisini çekiyor.

Hali hazırda indirimleri ve kampanya günleri en fazla takip edilen online alışveriş sitesi Trendyol, aynı zamanda fazladan indirim elde etmenin en güzel yollarından biri olan İndirim Kodu gibi imkânlarla da ön plana çıkıyor. Zira biliyorsunuz gerek reklamlarla gerek sitemiz vasıtası ile indirim kuponu dağıtımı, kampanya ve etkinlikler düzenlenmesi gibi oldukça farklı aksiyonlar Trendyol tarafından yoğun olarak uygulanmaya devam ediyor.

Trendyol Paylaş Kazan İndirimi

Ülkemizin en büyük ve en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinin başında gelen Trendyol, kullanıcıları için oldukça avantajlı kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Son olarak üyelerine sunduğu Paylaş Kazan indirimi ile 100 TL’ye varan Cüzdan Kuponu sunan Trendyol, rakiplerinin arasında ciddi bir farkındalık oluşturmayı durumda.

Bu kodun nasıl alındığı, nasıl kullanıldığı, şartlarının ne olduğu, kimlerin kullanabildiği vb. sorular tüketicilerin merak ettiği konular arasında yerini almaya başladı bile. Peki Trendyol Paylaş Kazan indirimini nasıl kullanabilirsiniz? Yöntemleri nelerdir? Kazanılan ödüller hesaba ne zaman aktarılacak? Kampanyaya birden fazla hesapla katılım sağlanabilir mi?

Trendyol Paylaş Kazan İndirimi Nasıl Sağlanır?

Trendyol tarafından tüketicilerine sunulan indirim ve avantajlara damga vuran yepyeni bir kampanya eklendi; Paylaş Kazan Kampanyası. Paylaş Kazan Kampanyası sayesinde 100 TL’ye varan cüzdan kuponu elde edebilir, alışverişlerinizi daha ucuz fiyatlarla daha keyifli bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Trendyol’un sunmuş olduğu bu kuponlara sahip olabilmek için de iki farklı yöntem mevcuttur;

  • Beğendiğin Ürünleri Paylaş Ve Kazan

Paylaş ve Kazan yöntemlerinin ilkinde, satın almak istediğiniz, beğendiğiniz ürünü arkadaşlarınız ile paylaşarak, onların da bu ürünleri satın almalarını sağlamanızgerekiyor. Ürünü paylaştığınız arkadaşlarınız ürünü her satın aldıklarında75 TL’ye varan cüzdan kuponukazanabilme şansını yakalıyorsunuz. Ürünün her satın alınmasındaürün fiyatının %5’i kadar cüzdan kodu hesabınıza aktarılıyor.

  • Koleksiyon Oluştur, Paylaş Ve Kazan

Paylaş ve Kazan kampanyasının bir diğer yönteminde ise yapmanız gereken işlem yine çok basit. Üyelik alanınızdan Koleksiyonlarım sekmesine girerek kendinize buradan yepyeni bir koleksiyon oluşturmanız gerekiyor. Hepsi bu.  Ardından ise oluşturduğunuz bu koleksiyonu arkadaşlarınız ile paylaşmanız gerekecek. Paylaşmış olduğunuz bu koleksiyon 25 adet kaydedilmeye ulaştığı zaman 25 TL indirim elde etme imkanına sahip oluyorsunuz.

Dolayısıyla bu iki yöntem ile toplamda 100 TL’ye varan cüzdan kuponu kazanabiliyorsunuz. Fakat bu yöntemlerden kazanacağınız ürünler, Trendyol Cüzdan Hesabınıza aktarılacağından, kampanyadan önce kesinlikle bir Cüzdan Hesabı oluşturmuş olmanız mutlaka gerekmektedir.

Ürün Paylaşımı Ödülleri Hesaba Ne Zaman Aktarılıyor?

Ürün paylaşım ödülleri; arkadaşlarınızın satın almış olduğu ürünün iptal ya da iade durumu da dikkate alındığı için 25 Kasım saat 14:00 tarihinde cüzdan kodu şeklinde cüzdan hesabınıza aktarılacaktır. Kazanmış olduğunuz alt limiti bulunmayan bu kuponlarınızı 2 Aralık saat 23:59 tarihine kadar kullanabilme şansına sahipsiniz.

Koleksiyon paylaşımından kazanmış olduğunuz ödülleri ise 13 Kasım saat 14:00 tarihinde cüzdan kuponu şeklindeTrendyolCüzdan Hesabına aktarılacaktır.

Birden Fazla Hesapla Kampanyaya Katılım Sağlanabilir Mi?

Hayır, yalnızca 1 hesap ile kampanyaya katılma imkanına sahipsiniz. Eğer kampanyaya aynı cihaz üzerinden farklı bir hesap ile katılmış olduğunuz tespit edilirse, katılım hakkınız anında iptal edilecektir.

Her Zaman Ekstra İndirim Kodunuzu Alın

Bu kampanya içinde geçerli olmak üzere her zaman düzenli olarak İndirim kodunuzu mutlaka alarak alışverişlerinizi yapmak için maksimum özen göstermeniz iyi bir strateji olacaktır. Hatta bunu kendiniz için bir alışveriş stratejisi haline getirmeniz mümkün. Nasıl olacak?. Şöyle; Sitemizde tüm markalar için indirim kodu mevcut biliyorsunuz.

Konumuz Trendyol olduğu için Trendyol üzerinden gidelim. Trendyol ‘dan her alışveriş öncesi mutlaka Güncel Trendyol İndirim Kodu almayı unutmadığınız takdirde, bunu kendinize mutlaka uygulanması gereken bir kural olarak belirlediğiniz vakit her alışverişinizde fazladan indirim kazanacaksınız. Böylece hem aile bütçeniz alışverişlerden olumsuz etkilenmeyecek ve hemde ihtiyacınız olan ürünleri daha ucuza temin etmiş olacaksınız.

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*