trendyol süper mart indirimleri

Bilindiği üzere ünlü e ticaret markası Trendyol  her dönem yılın değişik zamanlarında indirim kampanyaları düzenliyor. Bunlarda biride Süper Mart İndirimleri.  10 – 11 ve 12 Mart tarihlerinde yürürlükte olacak  Trendyol Süper Mart İndirimleri kapsamında t-shirt ‘ten, elbiseye, gömlekten, cekete,teknolojik ürünlerden, ev eşyasına, bakım malzemelerinden, çanta ve gözlüğe kadar onlarca kategoride yüzlerce üründe indirim var.


Süper Mart İndirimi Nedir?

Kuşkusuz hepimiz kış ayından bahar aylarına geçiş yaparken ısınan havalara uygun olarak dolabımızı, eşyalarımızı, tüm kıyafetlerimizi yenilemek istiyoruz.  Zira artık kışlık elbiselerin vakti geçmiş oluyor. Söz konusu bahar sezonu ile birlikte mevsime uygun alışveriş telaşı da aynı zamanda başlamış oluyor. 

Tabi bu aşamada birçok mağaza kış ayından elinde kalan ürünlerini bir an önce elden çıkarıp zamana uygun yeni sezon ürünleri müşterilerine sunmak istiyor. Birçok mağaza gibi Trendyol 2020 modası ile Trendyol ‘da  yeni sezona ait ürünlerini müşterilerine büyük indirim kampanyaları  eşliğinde sunacak. Mart ayının 10 – 11 ve 12 sini kapsayan bu indirimler Trendyol Süper Mart İndirimleri olarak biliniyor.


Peki Hangi Ürünler Süper Mart İndirimi’ne Girecek?

Yüzlerce ürün süper mart indirimine girecek. Bunlar ister çok şık bir takım elbise, İster şimdiden alabileceğiniz mezuniyet elbiseniz, isterseniz çok hoşunuza giden akıllı bilekliği bu indirim fırsatlarından yararlanarak alabilirsiniz. Süper Mart İndirimi vesilesi ile  parfüme, ödev yapacağınız çalışma masasına, t-shirt ‘ten, beyaz eşyaya onlarca markanın ürünlerini indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Bittimi?. Tabiki hayır. Bu indirimlerde teknoloji tutkunlarıda unutulmadı.  Bluetooth kulaklık, özel akıllı bileklik, dijital oyun kodları gibi birçok üründe süper mart indirimleri uygulanacak.


Evleniyormusunuz? Süper Mart İndirimi ile Çeyiz Alışverişi Yapabilirsiniz

Düğün yapacaklarda unutulumuyor tabiki. Evlilik koşuşturmacasındaki çiftler Süper Mart İndirimi sayesinde televizyon, yatak, salon koltuk takımları, küçük ev aletlerinden tost makinesi, el blender seti,  elektrikli  süpürgeler ve birçok farklı ürünü indirimler kapsamında satın alabilirsiniz.

Bununla birlikte bahçe bakımını çok sevenler için bahçe mobilyaları, sandalye masa takımları, salıncaklar gibi değişik ürünlerle hoşlarına giden iç açıcı bir bahçe ortamı oluşturabilecekler.  


Süper Mart İndirimi Ne Zaman Başlıyor?

Trendyol Süper Mart İndirimi 10 – 11 ve 12 Mart tarihleri itibariyle ile başlıyor.  İndirimler kapsamında elektronikten, süpermarket ürünlerine, mobilyadan, beyaz eşyaya, kıyafetten, bahçe malzemelerine kadar sevdiğiniz hoşunuza gidecek yüz binlerce ürün 9 Mart saat 20:00 ’da büyük indirime giriyor.  İndirimlerden faydalanmak için yapmanız gereken ise tercih ettiğiniz ürünler için kuponburada.com sitemizi kullanmak ve elde ettiğiniz Trendyol İndirim Kodları ile birlikte Trendyol sitesine gitmek. Böylece ekstra indirimlerle alışverişin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. 

Ekstra indirimler için Kupon Kodu nasıl alınır ve nasıl kullanılır bilmiyorsanız aşağıdaki;


konulu makalemiz size yardımcı olacaktır. Bu arada sitemizi sürekli takip altında tutmanızı tavsiye ediyoruz. Zira bambaşka sürprizlerimizde olacak. 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*