Trendyol Yeni Yıl Çekilişi

Trendyol Yeni Yıl Çekilişi  hakkında detayları paylaşacağız. Bazı temel bilgiler konuyu daha net anlamayı sağlayacak. Trendyol’dan müşteriler için muhteşem bir yeni yıl kampanyası 1-31 Aralık tarihleri arasında Cüzdan uygulamasında. Trendyol Cüzdanım hesabınız üzerinden tek seferde minimum 100 TLalışveriş yaptığınız takdirde, çekiliş hakkı kazanma şansına kavuşuyorsunuz. 1 kişiye 100.000TL değerinde, 10 kişiye 10.000 TL değerinde ve 100 kişiye ise 1.000 TL değerinde Trendyol Para ise şanslı müşterilerini bekliyor. Kampanya yalnızca Trendyol Cüzdanım hesabı üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde ve Trendyol’un neredeyse bütün ürünlerinde geçerli olacak.

Trendyol’un sunduğu bu muhteşem çekilişi kazanan kişiler; altın, cep telefonu ve dijital kod kategorileri dışında diğer bütün kategorilerden alışveriş yapma şansına kavuşacaklardır. Bununla birlikte çekiliş için yapacağınız bütün alışverişlerde mutlaka Trendyol Cüzdanım hesabınızı kullanmanız gerekmektedir. Bunlar gibi Kampanyaya katılım sağlamak için başka şartları da yerine getirmeniz gerekmektedir. Yeni yıl çekilişi hakkında sıklıkla sorulan sorular ve Trendyol yeni yıl çekilişi ile ilgili merak edilen bütün detaylar aşağıda yer aldığı gibidir;

Trendyol Yeni Yıl Çekilişi Hakkında Bütün Detaylar

  • Trendyol yeni yıl çekilişi kampanyası bütün ürünlerde geçerli ve yalnızca Trendyol Cüzdan ile alışveriş yapan müşteriler bu kampanyadan faydalanabilecek.
  • Çekiliş hakkını kazanabilmeniz için minimum 100 TL’lik bir alışveriş yamanız gerekmektedir. Her 100 TL’lik harcamanızda bir çekiliş hakkı kazanma imkânı yakalarsınız.
  • Satın almış olduğunuz bir ürünü iade ya da iptal etme durumunuzda kampanya çekiliş hakkınızı da iptal etmiş olursunuz.
  • Kampanyada bir çekiliş hakkı limiti yer almamaktadır.
  • Trendyol’un yeni yıl çekilişi 14 Ocak 2021 tarihinde yapılacaktır. Çekiliş tamamen adil ve güvenilir bir şekilde noter huzurunda gerçekleştirilecektir. Talep eden herkes bu çekilişe katılma imkanına da sahiptir.
  • Ödülü kazanan kişiler 20 Ocak 2021 tarihinde Milliyet Gazetesi’nde yayınlanacaktır.
  • Bu çekilişe hak kazanmış olan bütün müşterilere SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Çekilişi kazanmış olan talihliler belirlendikten sonra, Trendyol Paranın Cüzdan hesabına ne zaman aktarılacağı ile alakalı bilgilendirme ise kişilere özel olarak yapılacaktır.
  • Kişilerin kazanmış olduğu Trendyol Paranın kullanım tarihi de 25 Kasım 2021 tarihinde son bulacaktır.
  • Kazanılan Trendyol Para hiçbir şekilde herhangi bir kredi ya da banka kartına aktarılamayacaktır. Kazanılan bu para yalnızca Trendyol harcamalarında kullanılması üzerine müşterilere verilecektir.
  • Kazanılan Trendyol Parayı her kategoride harcama imkânı bulunmamaktadır. Trendyol para; altın, dijital kodlar ve cep telefonu kategorilerinde geçerli olmayacaktır.

 

Trendyol İndirim Kodları

Yukarıdaki çekiliş bilgileri haricinde her zaman geçerli olarak Trendyol ‘dan yapacağınız tüm alışverişlerde düzenli olarak Trendyol İndirim Kodu kullanabileceğinizi unutmayın. Böylece Trendyol alışverişlerinizi daha uzuca getirip daha keyifli alışveriş deneyimleri yaşayabileceksiniz.

Bizi Takip Edin Sürprizlerden Haberdar Olun

Kuponburada.com web sitemizi sürekli ve düzenli olarak takip ettiğiniz takdirde bu gün öğrendiğiniz Trendyol Çekilişleri haricinde daha pekçok indirim, kampanya ve sürpriz etkinlikleri anıda öğrenip katılabileceksiniz.

Keyifli alışverişler diliyoruz.

 

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*