Ucuz Domain Nasıl Alınır

Genelde webmasterlerin özelde ise internet ile bir şekilde işi olan herkesin ortak merak konusu ucuz domain satın alabilmek. Bu konu hakkında oldukça fazla araştırma yapılıyor bir çok metod deneniyor. Fakat elbette ucuz domain alabilmek adına yapılan bu girişimlerin çoğu başarısız oluyor. Zira ucuz domain almak aslında uzmanlık gerektiren ve sanıldığı kadar kolay olmayan bir süreç. Ucuz domain hangi siteden alınır, ucuz domain almak için nasıl bir yol izlenmeli şeklinde ilerleyen bu süreçte her bir adım oldukça bilgili olmayı gerektiriyor.

Ucuz Domain Nasıl Alınır konusunun zor bir süreç olduğunu vurguladık. Fakat merak etmeyin biz bu süreci detaylı olarak sizler için derledik. Makalemizi sadece okumakla kalmayıp anlattığımız şekilde uyguladığınız ve bu yazıyı ucuz domain alma rehberi olarak bir başucu yazısı haline getirdiğiniz takdirde domain satın almak istediğiniz domain satın almak istediğiniz her zaman genel domain piyasasının çok altında domain satın alabileceksiniz.


Ucuz Domain Satan Firmalar Hangileri

Önce bunları keşfetmemiz gerekiyor. Genelde firmalar belirli aralıklarla indirimler yapıyor.  Bu domain firmaları içinde geçerli. Gerek yeni yıl, gerek bayramlar ve gerekse her ülke için geçerli özel günlerde bu tür firmaları sürekli indirimde görürsünüz. Bir başka belirgin özellikleride hemen hemen tüm kampanya firmalarında yer alıyor olmalarıdır.

İyi ama hangi firma ucuz domain satışı yapıyor ve bunu nasıl bulup tespit edeceğiz şeklindeki sorularınızı duyar gibiyiz. Heyecanlanmayın. Öğreneceksiniz. Zira çok basit. Öncelikle şunu belirtelim ucuz domainin dünya genelinde bir nevi öncülüğünü godaddy firması yapıyor diyebiliriz. Bu gün artık televizyon reklamlarında dahi boy gösteren Godaddy firmasını mutlaka duymuşsunuzdur. Ancak şu sıralarda bir Türk firması olan Natro ‘da bu tip indirimler yapmaya başladı. Dahası ürünleri için gereken domain indirim kodu sitemizde mevcut.

Kuponburada.com sitemizde Natro İndirim Kodu alıp gerek domain gerek e ticaret hosting satın alımınızı indirimli yapabilirsiniz. Böylece şimdilik yeni bir keşif için arama yapmanıza gerek kalmadı. Zira sizin için indirim yapan domain firmasını bulduk. Sitemize ekledik ve hizmetinize sunduk. İndirim kodunu nasıl kullanacaksınız. Anlatalım;


Ucuz Domain Kodu ‘nu Nasıl Kullanacaksınız

Şimdi öncelikle şuradan › ›  https://www.kuponburada.com/magaza/natro   Natro İndirim Sayfası ‘na tıklayın.  Bu sayfada Natro İndirim Kuponu Kodu göreceksiniz. Kodu Aç butonuna tıklayarak işlemi başlatın. Küçük bir pencere açılacak ve kodunuz görünecek. Kopyalayın indirim kodunu ve Natro sitesine (www.natro.com) gidip satın alma işlemini başlatın. İşlem sırasındaki aşamalarda size indirim kodu sorulacak buna özellikle dikkat edin ve geçmeyin. İndirim kodu için beliren küçük kutucuğa sitemizden kopyaladığınız Natro İndirim Kodu ‘nu yapıştırıp devam edin. Fiyatın düştüğünü göreceksiniz. Bu çok güzel. İndirimli alışverişinizi keyifle tamamlayabilirsiniz.  

İşte bu kadar. Her zaman belirttiğimiz gibi kuponburada.com sitemizi sürekli takip etmeyi unutmayın zira önümüzdeki dönemlerde gerek domain gerekse hosting hizmetlerinde daha çok domain indirim kodu yada hosting indirim kodu sitemizde bulabileceksiniz. İndirimli domain satın almak varken neden daha fazla ödeyeceksiniz?

Keyifli ve indirimli alışverişler diliyoruz.

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*