Watsons Card ve Watsons Elite Hakkında

Watsons Card ve Watsons Elite Hakkında  bu gün sizleri bilgilendirmek istedik. Aynı zamanda elde edeceğiniz sevindirici imkânlardan haberdar olmanızı böylece katılım gösterip bunlardan sizlerinde faydalanmasını amaçlıyoruz. Yaptığınız bütün alışverişlerinizde sizlere artı puanlar kazandıracak, pek çok avantaj ve sürpriz ile buluşturacak olan Watsons Card ‘ı, size en yakın mağazaya giderek teslim alabilirsiniz.

Bütün dünya genelinde Watsons mağazalarından harcama yapan, 100 milyonu aşkın üyeye sahip olan Watsons Card Programı ’na kayıt olmak için vakit kaybetmeyin. Bir Watsons Card ’a sahip olmanız ile birlikte birbirinden avantajlı ve imkânlarla dolu Watsons ayrıcalıklarından yararlanma hakkını kazanabilirsiniz. Watsons Card ve Watsons Elite Hakkında  okuyacaklarınız tabiki bu kadar değil.

Birbirinden seçkin markaların birbirinden özel hizmetlerinden ve kampanyalarından Watsons Card ile ilk siz haberdar olabilecek; doğum günü gibi özel günlerde ve üyeliğinin her yıl dönümünde sizlere özel olarak sunulan ayrıcalıklardan faydalanabileceksiniz. Watsons Card ’ınıza sahip olduktan sonra yapacağınız ilk alışverişinizde puanlar kazanmaya başlayabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bütün puanlarınızı mağazalardan ya da Watsons web sayfası üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Watsons Card ’ınızı yurtdışı mağazalarının dışında bütün Watsons mağazalarında ve Watsons online alışveriş sitesinden yapacağınız alışverişlerinizdekullanma şansına sahipsiniz.Ancak belirtmek gerekir ki 3 sene boyunca kullanılmamış olan kartlar güvenlik nedeniyle iptal edilir ve kişisel verileriniz de sistemden otomatik bir şekilde silinmektedir.

Watsons İndirim Kodu İle Ektstra İndirimler

Watsons Card ve Watsons Elite Hakkında  öğrendiğiniz bütün bu bilgilerin haricinde aynı zamanda Watsons Güncel İndirim Kodu  imkânlarından da yararlanabileceğinizi unutmayın. Zira kuponburada.com web sitemizden alacağınız Watsons İndirim Kodu ile mevcut indirim ve kampanyalardan hariç olarak ekstra indirimler kazanabilir, çeşitli özel kampanyalardan da faydalanabilirsiniz.

Watsons Card Faydaları

  • Watsons Card ve Watsons Elite Hakkında ki sevindirici gelişmelere geçmiş bulunuyoruz. İlk aşamamız size sağlayacağı faydalar. Watsons Card ile gerçekleştireceğiniz her 1 TL’lik alışverişte 1 puan kazanma şansına sahipsiniz.
  • Üyelik işlemlerinizi tamamlamanızın ardından elde ettiğiniz bütün puanları istediğiniz şekilde harcayabilmektesiniz.
  • Doğum gününüzde size özel olarak düzenlenen promosyon ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
  • Watsons Card sahibi olarak geçirdiğiniz her yıl için sizlere özel olarak hazırlanan kampanya ve imkânlardan faydalanabilirsiniz.
  • Watsons Card’a sahip olan herkes için özel ekstra puanlardan, kampanyalardan ve birbirinden özel indirimlerdenyararlanabilirsiniz.
  • Yalnzca Watsons Card sahipleri için sunulan özel uygulamalar ve etkinlikler de sizleri bekliyor olacak.
  • Size özel Kampanya Kuponları ile pek çok indirim hakkı kazanabilirsiniz.
  • Watsons Card sahibi olan kişiler yalnızca Watsons markasının değil, daha pek çok markanın Watsons Card ‘lı müşterilere özel bir şekilde sunacağı avantaj ve hizmetlerden de faydalanma hakkına sahip olabilir.

Watsons Elite Nedir

Watsons Elite ayrıcalığı ile müşteriler; son 12 ay içerisinde 1000 TL ve üzerinde harcama yaptığı takdirde Elite üyelik sistemine geçiş hakkı kazanmaktadır. Bu üyelik ise toplamda 12 ay boyunca geçerliliğini korumaktadır. Watsons Card kullanıcılarının sahip olduğu mevcut hakların yanı sıra daha fazla avantaj ve imkânlardan yararlanma şansı kazanan Elite müşteriler, SMS ile bilgilendirilmektedirler.

Watsons Elite Ayrıcalıkları;

Watsons Card ve Watsons Elite Hakkında  ki güzel haberlerden biride Watson Elite ilgili.  Zira Watson Elite dünyasına katılmanız halinde, birbirinden özel imkânlar, yalnızca Elite müşteriler için hazırlanan hediye ve promosyonlar sizler bekliyor olacak. İşte Watsons Elite ayrıcalıkları;

  • Watson Elite müşterisi olmaya hak kazanmanız halinde, doğum günlerinizde 10 Kat puan kazanma şansı elde edersiniz,
  • Watson Card sahibi olmanızın yıl dönümünde 10 kat puan kazanma şansı elde edersiniz,
  • Watsons markalı ürünlerden yapacağınız alışverişlerde 2 Kat puan kazanma şansı kazanırsınız,
  • Asistan Hizmetlerinden faydalanma şansı kazanırsınız (Konut yardımları, araç yardımları, seyahat hizmetleri, concierge hizmetleri)
  • Birbirinden avantajlı sürprizler, hediyeler, ücretsiz workshop, kurs ve seminerler,
  • Parti ve ödül gecelerinde öncelikli olarak davet kazanma şansı,
  • Watsons online alışveriş sitesi üzerinden gerçekleştirilen alışverişlerde bedava kargo,
  • Müşteri hizmetlerinden öncelikli olarak yararlanma şansı kazanırsınız.

Watsons Elite üyelerine sunulan ayrıcalıklar hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Watsons online alışveriş sitesi üzerinden Elite sayfasını ziyaret edebilir ya da Watsons İletişim Merkezi telefon numarasını tuşlayarak Müşteri Hizmetleri yetkililerine merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Watsons Card ve Watsons Elite Hakkında  sizleri bilgilendirmekten ciddi anlamda keyif duyduk. Zira amacımız sizlerinde bu indirim ve kampanyalardan, bahsettiğimiz özel ayrıcalıklardan faydalanmanız.

Bizi Takip Edin

Evet kuponburada.com web sitemizi takip edin. Üstelik sürekli ve düzenli olarak. Böylece Watsons Card ve Watsons Elite Hakkında  verdiğimiz bilgilerin benzeri olan kampanya ve etkinlikleri anından öğreniyor olacaksınız. Ancak şunuda belirtelim Watsons Card ve Watsons Elite Hakkında  yapılan kampanya ve etkinlikleri artık öğrendiniz o halde sitemizden Watsons İndirim Kuponu alarak ekstra indirimlerle birlikte alışverişe başlayabilirsiniz.

Keyifli bol indirimli kampanya dolu alışverişler diliyoruz

 

 

10.000+ kişi arasına katıl, hediye indirim kodları ve çekilişlerden haberdar ol!

Aboneliğin İçin Teşekkürler

Bir şeyler Yanlış Gitti

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*